П’ятниця, 17 Вересня

У Львові на продавця за неправильно одягнену маску склали протокол

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівські поліцейські склали протокол на продавця преси, який розкладав газети та журнали зі спущеною маскою.

Це доволі нетиповий випадок. Як правило, за порушення карантину карають людей, які перебувають у публічному місці взагалі без маски чи респіратора, повідомляє ZAXID.NET.

Адмінпротокол на продавця преси склали ще 19 червня, однак стало відомо про нього лише зараз, коли цю справу розглянув Франківський райсуд Львова. «Перебуваючи в приміщенні кіоску «ІнтерПрес» на вул. Кульпарківській, 95, чоловік викладав вітрину без рукавичок та з приспущенною маскою, чим порушив підпункт 1 пункту 3 Постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 року», – йдеться у постанові суду.

Частина постанови Кабміну, на яку посилається суд, встановлює заборону на перебування в громадських місцях та транспорті без респіраторів та масок, що закривають ніс та рот. Тобто протокол склали саме за те, що чоловік неправильно одягнув маску.

Однак, суддя Франківського райсуду Степан Дзендюра вирішив не штрафувати продавця, оскільки він вчинив надто дрібне порушення. Відтак працівника кіоску з пресою звільнили від адмінвідповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Share.