У Львові хочуть змінити чотири автобусних маршрути

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові пропонують змінити схеми руху чотирьох автобусних маршрутів, на які перевізники не подали пропозицій під час проведення конкурсу. Через нерентабельність ці маршрути вже декілька років не курсують. Йдеться про маршрути №12, №30, №35 та №54. Відтак управління транспорту пропонує відкоригувати їх схему руху, інформує прес-служба ЛМР, пише ZAXID.NET.

Наразі пропонуються такі зміни для маршрутів:

Маршрут №12, який раніше курсував з вул. Миколайчука через вул. Грінченка, вул. Липинського, центр Львова до вул.Шевченка, після змін їздитиме за такою схемою руху: Рясне-2 — ст. Підзамче — Автовокзал «Північний» — вул. Миколайчука. В управлінні транспорту запевняють, що нова схема дозволить мешканцям Рясного без пересадок доїхати до лікарні швидкої допомоги та покращить транспортне сполучення мікрорайону Підзамче.

Нова схема руху маршруту №12 © zaxid.ne

Маршрут № 30, який раніше курсував з вул. Величковського по вул. Я. Мудрого, вул. Городоцькій, вул.Підвальній, вул. І.Франка до вул.Карбишева, тепер їздитиме за такою схемою руху: Рясне — Левандівка — вул. Бандери — вул. Сахарова — вул. Стрийська — вул. Віденська (Новий Львів). Після змін цей маршрут мав би покращити транспортне сполучення до Нового Львова, а також забезпечити доїзд з Рясного до центральної і південної частини міста, кажуть в управлінні транспорту міськради.

Нова схема руху маршруту № 30 © zaxid.net

Маршрутки № 35 раніше возили пасажирів із вул. Польової до вул. Трильовського. В управління транспорту пропонують, щоби маршрут №35 їздив так: вул. Польова — вул. Липинського — вул. Стрийська — вул. Наварійська (Солонка). Зміна у русі дозволить скористатися міським маршрутом мешканцям Солонки.

Нова схема руху маршруту № 35 © zaxid.net

Для маршруту № 54, у якого раніше першою зупинкою було с. Бірки, а останньою — Кінотеатр ім. Довженка, пропонують відкоригувати схему руху наступним чином: Бірки — Брюховичі — вул. Шевченка — вул. Городоцька — вул. Підвальна — вул. Кривоноса — ОХМАТДИТ. Маршрут має покращити транспортне сполучення з Брюховичами та стане першим маршрутом, який курсує до дитячої лікарні ОХМАТДИТ.

Нова схема руху маршруту № 54 © zaxid.net

В управлінні транспорту наголосили, що такі зміни у схемі руху маршрутів напрацювали, відштовхуючись від звернень мешканців Львова. Втім відкориговані схеми руху — не остаточний варіант для цих маршрутів. Усі пропозиції та зауваження львів’ян закликають озвучувати на Facebook-сторінці управління транспорту ЛМР.

Нагадаємо, у Львові запропонували змінити маршрути шести трамваїв.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР