У Львові дозволили відновити роботу фітнес-клубів та приміщень ресторанів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 24 червня, комісія ТЕБ і НС дозволила відновити роботу приміщень закладів харчування і фітнес-центрів за умови перебування всередині не більше 10 людей.

Про рішення комісії повідомив міський голова Андрій Садовий, передає ZAXID.NET.

За словами міського голови, закладам харчування дозволили працювати, якщо всередині буде перебувати не більше 10 клієнтів. Усім працівникам таких закладів мають провести ІФА-тести на Covid-19.

ФОТО: РОМАН БАЛУК

Також у Львові дозволили відкрити фітнес-центри та спортзали, якщо там одночасно буде займатися не більше 10 людей.

Важливою умовою для відкриття закладів харчування і спортзалів Садовий назвав можливість провітрювання цих приміщень.

Садовий зазначив, що адаптивний карантин у Львові продовжили до 31 липня. Якщо ситуація із захворюванням буде критично погіршуватися, то міська комісія перегляне свої рішення.

Мер Львова також закликав мешканців міста вдягати маски у громадських місцях і дотримуватись інших правил карантину.

Нагадаємо, за вчорашню добу лабораторні центри провели 861 ПЛР-тест, з них з нових проб — 651 ПЛР-тест. Відтак, 203 — позитивні, з них з нових проб — 167. Серед них львів’ян — 62. Загалом в роботу взяли 532 проби, залишок у холодильнику — 1200 проб.

Більшість львівських фітнес-центрів самовільно відновили свою діяльність з 7 червня попри дію заборони на їхню роботу. Ресторани Львова відновили діяльність літніх майданчиків з 12 травня, а всередині закладів відвідувачам перебувати не дозволяли.