Понеділок, 27 Червня

У Львові активісти провели акцію “Ні – Мінській зраді”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові відбулась акція протесту проти рішень чинної влади ухвалених під час Мінських переговорів. Про це повідомляє кореспондентка “Прямого” Ольга Зеліско.

“Люди говорять, що державна зрада страшніше пандемії”, – розповідає кореспондетка.

За її словами, люди розтягнулись біля памятника Шевченка. Люди не погоджуються з рішеннями ухваленими українською владою у Мінську, зокрема визнання ОРДЛО.

Протестувальники нагадали владі, що Росія – це агресор.

Фото: dyvys.info

Як інформує Дивись.info, учасники скандували «Ні державній зраді», «Не зрадь Україну», «Росія вбиває не гірше за вірус» тощо. Серед присутніх була також невелика група добровольців російсько-української війни.

Фото: dyvys.info

Нагадаємо, саме сьогодні в Україні відзначають День Добровольця, тож багато захисників вирушили до Києва на багатотисячний Марш добровольців.

Фото: dyvys.info

Фото: dyvys.info

Акція у Львові пройшла мирно, у центрі навіть не посилено поліцейську охорону. Під час проведення акції до учасників підходив поліцейський патруль із зауваженнями, що проводити масові заходи на час карантину не можна. Водночас, люди розташувалися під пам’ятником Шевченку таким чином, аби знаходитися на відстані один від одного та не створювати натовпу, який порушував би умови карантину, дехто із учасників – у захисних масках.

Напередодні організатори закликали учасників дотримуватися правил безпеки: «Беріть з собою плакати, маски та антисептики. І старайтесь не кучкуватись. Приходьте і зразу знаходьте місце для себе у ланцюгу. Вітатись за руки – теж погана ідея. Ми турбуємось про вас – потурбуйтесь і ви про нас. Якщо ви погано почуваєтесь, у вас нежить, кашель, болить голова чи горло – залишайтесь вдома»

Share.