П’ятниця, 7 Жовтня

У львівському СІЗО показали платну камеру

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Віднедавна в українських СІЗО з‘явилася нова послуга: платні камери підвищеного комфорту. Вартість перебування у такій камері коштує 1000 грн на добу та 4000 грн на місяць з особи. Це друга в Україні платна камера для ув’язнених.

Про це пише Дивись.info.

Одночасно скористатися новою послугою зможуть лише двоє, адже наразі відремонтували тільки одну камеру. До того ж, є ряд вимог, які висувають до потенційних мешканців платної камери (однакова стать, повноліття, важкість інкримінованих злочинів тощо), але поки що камера стоїть порожня.

© dyvys.info

© dyvys.info

© dyvys.info

© dyvys.info

© dyvys.info

© dyvys.info

© dyvys.info

Платна камера у Львівському СІЗО – двомісна, за площею більша, ніж передбачено нормами для утримання ув’язнених. Вона облаштована усім необхідним, як готельний номер. Тут зроблений сучасний ремонт, є сучасний санвузол, окрема кухня, меблі, постільна білизна, посуд, а також побутова техніка – плазмовий телевізор, холодильник, електрочайник, пароварка.

Ціни на проживання тут не такі високі, як у київському СІЗО: 1000 гривень за добу, 3500 за 7 днів та 4000 гривень за 30 днів.

Зараз відремонтували лише одну камеру, але не виключають, що практику можуть продовжити. Інші ж умови утримання підсудних залишають бажати кращого. Як розповів Юрій Добош, кошти за користування платною камерою будуть перераховуватись до спецфонду, що дасть можливість у подальшому  ремонтувати і звичайні камери львівського СІЗО.

Share.