У львівському ресторані, де гості отруїлись на весіллі, виявили стафілокок

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До медиків звернулися 55 потерпілих, і це не лише гості весілля, а й ті, хто був на бенкеті наступного дня, – пише Tvoemisto.tv.

У ресторані «Червона рута» фахівці Держпродспоживслужби та Львівського лабораторного центру виявили значні порушення у приготуванні страв, а в усіх досліджених кулінарних виробах – хвороботворні бактерії. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

За словами очільниці Львівського обласного лабораторного центру МОЗ Галини Мельничук, лабораторні дослідження уже виписують, і відхилень є багато. Серед них – брудний посуд, а у всіх кулінарних виробах знайшли хвороботворні бактерії, зокрема стафілокок та кишкову паличку.

Фахівці зазначають, що заклад не був зареєстрованим, тобто працював самовільно. Нині до медиків звернулися 55 потерпілих, і це не лише гості весілля, а й ті, хто був на бенкетах наступного дня.

Нагадаємо, після весілля, яке святкували у львівському ресторані «Червона Рута», що на вулиці Хуторівка, 26, з ознаками отруєння до лікарні потрапили понад 20 гостей. Наступного дня кількість постраждалих зросла до 39. Держпродспоживслужба перевірила ресторан та після виявлених санітарних порушень ресторан на два тижні зачинили. Поліція відкрила кримінальне провадження.

Share.