У львівському ОХМАТДИТі відремонтували приймальне відділення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львівській обласній клінічній дитячій лікарні ОХМАДИТ відкрили оновлене приймальне відділення. Капітальний ремонт тривав понад рік. Тепер у відділенні облаштували заїзди для каталок та крісел, є прямий заїзд до ліфта. Про це повідомляє Львівська Пошта.

Керівник ОХМАДИТу Мар’яна Возниця подякувала усім, хто підтримував, допомагав і продовжує це робити.

“Кожний наступний крок – це більша відповідальність та складніші завдання. Сьогодні просто радість. І певне відчуття – як після здачі сесії. До якої готувався не один день. Це не просто ремонт – це зміна парадиґми. Це прагнення змін та реформ. Щаслива, що більшість з нас це розуміє”, – зазначає Мар’яна Возниця.

– Дякую Оксані Юринець, яка спрямувала усю свою енергію, щоб нам допомогти. Яка чула від самого початку і щиро переймалася. Впевнена, що разом ми ще багато зробимо гарного. Без пані Оксани цього б не було. Дякую Ірині Микичак, яка розуміє підтримує і підштовхує, формує команду і створює конкурентне нове середовище, справжню лікарську відповідальну спільноту.

Романові Лобаю, голові опікунської ради, який був у зародку проекту “приймальний” і знає як все було не просто! А також який багато років тому допоміг у створенні малоінвазивної хірургії в нашій лікарні. Дякую заступнику голови облради Володимиру Гірняку, який був на відкритті з нами та Львівській облраді, що чуєте нас та підтримуєте. Вірю, що заплановане здійсниться!”.

У свою чергу очільниця департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак відкриття оновленого приймального відділення назвала знаковою подією і подякувала головному лікарю медзакладу Мар’яні Возниці і парламентареві Оксані Юринець.

“Якби мені ще рік тому сказали, що так виглядатиме приймальне відділення львівського ОХМАДИТу, то, відверто кажу, не повірила б. Той варіант, коли розпирає гордість за освоєння понад 2 млн грн, виділення яких нашій команді вдалося домогтися із держбюджету. Скільки себе і своїх дітей пам’ятаю, стільки приймальне відділення асоціювалося з катакомбами. Тепер поворот на кардинальних 360 градусів. Браво, Мар’яна Возниця! Браво, колектив лікарні! Вже сам лише вигляд відділення, впевнена, полегшить біль діток, яким випаде доля сюди завітати”, – наголошує парламентар Оксана Юринець.


Вартість ремонту становить близько 2,3 млн грн. 2 млн виділили з перерахування субвенцій, а ще 300 тисяч – зібрали завдяки благодійникам, за які придбали меблі та комп’ютерне устаткування. Нове відділення почало приймати пацієнтів із 26 вересня, наступного дня після відкриття.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР