У Львівській області можуть посилити карантин – Ляшко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що посилення карантинних обмежень можливі у Львівській, Волинській та Закарпатській областях. Про це він повідомив сьогодні, 23 червня, під час брифінгу.

“Найбільш критична ситуація щодо можливості впровадження більш жорстких обмежень у нас в західних регіонах, зокрема в Закарпатській, Львівській, Волинській областях – там, де є значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби”, – сказав Ляшко.

За його словами, до 31 липня точно не будуть пом’якшені такі вимоги, як носіння маски в громадських місцях, соціальна дистанція, обмеження кількості людей в приміщеннях.

У Львівській області підтвердили 240 нових випадків зараження, у Волинській – 42 і в Закарпатській – 103.

При цьому в Закарпатській та Чернівецькій областях – завантаженість ліжок понад 50%. Тиждень тому повідомлялось, що на Львівщині визначені лікарні області заповнені приблизно на 30%.

Зараз ж, наприклад, найбільш завантаженими залишаються Львівська інфекційна лікарня, де з 200 ліжок вільно близько 20-ти, Центр легеневого здоров’я та 8-ма міська клінічна лікарня.

Станом ранок 23 червня у Львові і області підтверджено 4220 випадків інфікування коронавірусом, з них 117 — летальні. Серед нових летальних випадків — 2 зі Львова і один пацієнт з Яворова.

За оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри провели 1146 ПЛР-тестів, з яких 240 — позитивні, з яких 155 — це з нових проб. Це на 40 позитивних загалом більше, ніж добою раніше і на 26 більше серед нових проб.

Ляшко нагадав, що з 22 червня набрав чинності новий адаптивний карантин. Тому до 31 липня, за словами Ляшка, точно не будуть пом’якшені такі вимоги, як носіння маски в громадських місцях, соціальна дистанція, обмеження кількості людей в приміщеннях.

Станом на 23 червня до послаблення карантинних заходів готові 10 областей України та Київ.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР