П’ятниця, 1 Липня

У Київському зоопарку показали, як роблять педикюр слону

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У столичному зоопарку показали, як доглядають за слоном Хорасом.

Про це повідомили у пресслужбі звіринця у соцмережі Фейсбук.

Зазначається, що співробітники годують та доглядають за тваринами, зокрема слонику оглядають порожнину рота та роблять педикюр.

“Піклування про кожну тварину Київзоо має свої особливості. Сьогодні ми покажемо вам косметичні процедури для нашого слоника Хораса. Гладенькі стопи, доглянуті нігті та чисті зуби – результат нашого щотижневого догляду (дивись відео)”, – йдеться у повідомленні.

Піклування про кожну тварину Київзоо має свої особливості 💚Сьогодні ми розкажем вам про косметичні процедури для нашого…

Gepostet von Київський зоологічний парк загальнодержавного значення am Freitag, 27. März 2020

Київський зоологічний парк — це природоохоронна, науково-дослідна та культурно-освітня установа, що є штучно створеним об’єктом природно-заповідного фонду загальнодержавного значення.

Київський зоопарк заснований 1909 р. За свою вікову історію зоопарк пройшов довгий шлях від громадського звіринцю до одного з найбільших за територією зоологічних парків Європи, займає площу близько 34,22 га (експозиційна площа — 21,85 га). Вхід прикрашено скульптурами могутніх левів і зубра (скульптор Юрій Рубан, 1968).

Станом на 01.01.2014 року колекція тварин Київського зоопарку нараховує 378 видів, та становить 3292 особи.

Share.