У коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу створили лабораторії і навчальний готель

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу створили нові сучасні лабораторії і навчальний готель для студентів. Із 2016 року він фінансується з міського бюджету, з якого виділено понад 130 млн гривень. Про це повідомила пресслужба ЛМР.

«Наша мета — створити інноваційний заклад, який би слугував еталоном. Створення навчальної бази — це основне», — наголосила Ганна Балущак, директорка коледжу.

«Якщо ви зробите комфорт — то людей буде більше. Це дуже серйозна інвестиція», — прокоментував мер Львова Андрій Садовий, відвідуючи коледж.

Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу — освітній заклад сталого розвитку, основною візією якого є формування інноваційного, конкурентоспроможного фахівця готельно-туристичної та ресторанної сфери на українському та міжнародному ринках.

Коледж забезпечений всіма необхідними навчальними базами: навчальні ресторани, кухарська й кондитерська лабораторії, навчальний готель і хостел, учнівське туристичне бюро, спортивний та тренажерний зали, спортивно-оздоровчий комплекс «Step up!», бібліотека, конференц-зали, учнівські гуртожитки, обладнані новітньою професійною й комп’ютерною технікою.

Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Із введенням в експлуатацію у 2020 році двох навчально-практичних центрів відкриваються нові професійні горизонти:

Навчально-практичний центр інноваційних ресторанних технологій — це новозбудований освітньо-виробничий комплекс у складі сучасних кухарських та кондитерських лабораторій, лабораторій на навчання сомельє, офіціантів, барменів і бариста, професійної лабораторії для навчання командної роботи на кухні та роботи шеф-кухарів, а також великого демонстраційного залу у формі амфітеатру.

Навчально-практичний центр інноваційних ресторанних технологій буде наповнений сучасним професійним обладнанням на суму 1 млн. 999 тис. грн. за кошти державного бюджету, виділені на створення навчально-практичних центрів (наказ МОН України від 24.04.2020 за № 544);
Навчально-практичний центр готельного комплексу «Діамант», у складі – новозбудований сучасний готель «Діамант», ресторан та бар, спа-салон.

У 2016 році навчальний заклад був переданий на фінансування міського бюджету м. Львова відповідно до ст.27 ЗУ Про Державний бюджет. З цього часу його було профінансовано на понад 138 млн грн:

  • 2016 рік — 19,5 млн грн;
  • 2017 рік — 24,5 млн грн;
  • 2018 рік — 29 млн грн;
  • 2019 рік — 30,6 млн грн;
  • на 2020 рік заплановано — 34,6 млн грн.
Share.