П’ятниця, 2 Грудня

У хворого на коронавірус Порошенка погіршився стан

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Стан п’ятого президента України Петра Порошенка, який захворів на коронавірус, погіршився через загустілу кров. Лікарі навіть не можуть взяти її на аналіз.

Про це розповіла Марина Порошенко в інтерв’ю Яніні Соколовій, передає Українська Правда.

“Щодо Петра Олексійовича…його стан гірший (ніж у доньки Євгенії – ред). У нього двостороннє запалення легень. Він знаходиться у лікарні. У нього зараз погіршився стан крові. Вона дуже густа. Навіть лікарі не можуть взяти і зробити аналіз, щоби промоніторити як він почувається і перевірити як протікає хвороба”, – сказала дружина Порошенка.

Донька Євгенія, яка також захворіла на COVID-19, набагато легше долає хворобу за батька.

Дружина колишнього президента уточнила, що спалахи підвищеної температури у доньки легко збиваються жарознижуючими засобами.

У 55-річного Порошенка цукровий діабет. Раніше УП писала, що через хворобу експрезидент зовсім не їсть солодкого, але часом любить перекусити пиріжками з м’ясом.

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що п’ятий президент та лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко захворів на коронавірус.

3 жовтня стало відомо, що Порошенка госпіталізували з двостороннім запаленням легень до столичної лікарні. Також захворіла його донька.

Марина Порошенко раніше повідомляла, що отримала повторний негативний тест на COVID-19.