Субота, 26 Листопада

У Карпатах стартували зйомки українського фільму-фентезі «Тільки Диво»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Карпатах стартували зйомки дитячого фільму-фентезі “Тільки диво”. Це повномасштабна казкова історія про сім’ю, кохання, пригоди, різдвяні свята та фантастичних тварин.

Бюджет фільму – майже 62 мільйони гривень. Із них 44 мільйони – державні гроші. “Тільки диво” знімають на замовлення Міністерства культури та Держкіно. Цей проект переміг у конкурсному відборі.

Для зйомок картини на Буковелі облаштували декілька знімальних локацій. Зокрема, побудували “Дім Марії” та створили штучне озеро-ковзанку. Також планують звести казкове містечко та зняти частину епізодів в Ісландії.

Над фільмом працює суто українська команда, серед них – більш як 200 акторів та професійні фігуристи. Задіяли до зйомок і тварин. У горах нині сніжить, тож на екрані глядачі бачитимуть справжній сніг і карпатські пейзажі. Дизайнерка Айна Гассе створила для фільму майже півтисячі костюмів. А режисером та автором сценарію стала Олена Каретнік. Спецефекти для фільму розробила українсько-американська компанія, яка 2016-го перемогла у премії MTV “Best Video Awards”.

Фото – ФБ сторінка фільму

“Мені дуже хотілося б, щоб світ став трошки добрішим. Тому наша різдвяна історія “Тільки диво” – історія з ароматом мандаринів і різдвяного пудингу, я думаю, даруватиме людям тепло, добро і любов”, – каже режисер-постановник фільму Олена Каретник.

“Ця казка, мабуть, про сімейні цінності, про любов, про те, що хоч як би нам було важко, хоч які були б важкі часи, треба вірити і робити дива щодня”, – зазначає актриса Анжеліка Савченко.

Прем’єра майже 2 годинного фентезі запланована на кінець наступного року.

“Кожного року з покоління в покоління родина захоче переглядати (ред. даний фільм)”, – мовила Олена Каретник.