Неділя, 27 Листопада

У кандидата на голову Стрийської ОТГ від «Свободи» виявили російський паспорт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У кандидата на посаду голови Стрийської ОТГ від ВО «Свобода» Бориса Юровича виявили російський паспорт, який він отримав ще у 2012 році. Втім, за його словами, документ уже не дійсний.

Цю інформацію він особисто підтвердив ZAXID.NET.

На інші питання 44-річний Борис Юрович не дав відповіді та кинув слухавку.

Скріншоти російського паспорта кандидата на голову Стрийської ОТГ оприлюднили у групі «Підслухано в Стрию». Пізніше цей пост видалили, але у розпорядженні ZAXID.NET є фото паспорта.

Після цього на інші дзвінки відповіла жінка, яка представилась його дружиною, та відмовилась відповідати на уточнюючі питання.

У самому паспорті вказано, що його видали у 2012 році відділенням управління федеральної міграційної служби Росії по Ханти-Мансійському автономному округу – Югра в місті Нягань. У паспорті вказано, що Борис Юрович народився 1976 року в Стрию. У сервісі превірки паспортів Головного управління з питань міграції МВС Росії за цією серією та номером паспорта зазначається, що цей паспорт «серед недійсних не вказаний».

Згідно з даними російського бізнес-сервісу «За чесний бізнес» Борис Ярославович Юрович вказаний засновником компанії ТОВ «Россервіс», зареєстрованої у 2013 році у тому ж таки місті Нягань Ханти-Мансійського автономного округу – Югра. Генеральною директоркою компанії вказана Наталія Юрович. «Россервіс» займається оптовою торгівлею паливом та подібними продуктами.

За даними аналітичної системи YouControl, Борис Юрович вказаний співзасновником низки компаній, що займається роздрібною торгівлею пальним. Його бізнес-партнери Степанія Пелехович та голова Стрийської міської організації ВО «Свобода» Мар’ян Берездецький є засновниками ТзОВ «Росінтергаз», що також продає паливо та метали.

Зазначимо, що Борис Юрович у 2007 році балотувався до Верховної Ради за списком від ВО «Свобода», втім не пройшов.

Подвійне громадянство в Україні за законом заборонене – на території України визнається паспорт лише громадянина України. Однак законодавство України не передбачає покарання за подвійне громадянство.