Понеділок, 14 Червня

У громадському транспорті Львова встановлять понад 3 тисячі валідаторів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У громадському транспорті Львова встановлять понад 3000 валідаторів для розрахунку за проїзд електронним квитком. Почати тестування системи планують на кінець березня – початок квітня наступного року.

Про це Тvoemisto.tv повідомили у пресслужбі компанії LeoCard.

Цього тижня у Львові працювали представники чеської компанії Mikroelektronika, яка встановлюватиме обладнання для роботи електронного квитка у громадському транспорті. Вони робили необхідні заміри в електротранспорті та автобусах АТП-1 аби визначити, як правильно підключити та де саме встановити валідатор.

Транспортну картку автоматизованої системи оплати проїзду LeoCard можна буде придбати перед тестовим запуском автоматизованої системи навесні наступного року.

«Баланс транспортної картки можна буде поповнювати у пунктах придбання квитків, а також через термінали самообслуговування, в ібоксах, через мобільний банкінг, а також через мобільну аплікацію», – пояснили у пресслужбі компанії LeoCard.

На першому етапі впровадження електронного квитка у Львові для пільгових категорій населення видаватимуть пільгові транспортні картки. Їх почнуть видавати у ЦНАПах та у Центрі обслуговування пасажирів на вулиці Горбачевського,10 із жовтня цього року.

«Також можна подати документи через кабінет мешканця, який у Львові розпочне працювати з 2 жовтня, а вже, приблизно, з 10 жовтня львів’яни можуть подавати документи. Також компанія працює над запуском мобільної аплікації, і сайту», – пояснив заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з автоматизованих систем, керівник проєкту впровадження автоматизованої системи проїзду Роман Лев.

Share.