Понеділок, 4 Грудня

У Facebook з’явився новий смайлик: що він означає

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Соціальна мережа Facebook додала нову реакцію для своїх користувачів.

Смайлик під назвою Care (турбота) покликаний продемонструвати турботу і солідарність при коментуванні поновлення статусу, повідомлення, фотографії або відео під час ізоляції, яка зараз триває.

«Ми сподіваємось, що ці реакції дають людям додаткові способи виявити свою підтримку під час кризи з к-вірусом», – написав у Twitter менеджер із технічних комунікацій Facebook Александр Войка.

В Facebook жовта особа обіймає серце, а в додатку Messenger воно виглядає як пульсуюче пурпурове серце.

Щоб поставити реакцію, користувачі повинні утримувати кнопку “Мені подобається” в мобільних додатках або навести курсор на кнопку “Мені подобається” на настільної версії сайту, щоб переглянути параметри response-emoji. В принципі як звичайні смайлики, або як їх ще називають, емоджі.

До речі, минулого року компанія Facebook розпочала тестувати нову функцію з приховування лайків у стрічці новин. Однак, якщо функція таким чином зашкодить отриманню доходу від реклами, її приберуть.

Крім того, в Instagram, який належить Facebook, вже тестують приховування лайків у деяких країнах серед певних користувачів. Таким чином, користувач бачить кількість лайків тільки у своїх дописів, а чужтх – ні.

Нововведення, за словами розробників, має допомогти користувачам уникнути розвиток психічних проблем. Їм не доведеться мірятися кількістю лайків з іншими та впадати у відчай та депресію, якщо в них менше за інших, що доволі поширено серед підлітків та початкових блогерів.