Понеділок, 4 Грудня

У Дніпрі завершили розбір завалів багатоповерхівки: врятовано 39 людей

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Дніпрі завершено пошуково-рятувальні роботи на місці російського ракетного удару – врятовано 39 людей, підтверджена загибель 44 людей.

У ДСНС уточнили, що пошуково-рятувальні роботи завершені о 13:00.

За остаточними на зараз даними:

  • врятовано 39 осіб, з них 6 дітей,
  • загинуло 44 особи, з них 5 дітей,
  • травмовано 79 осіб, з них 16 дітей,
  • отримано 47 повідомлень про безвісно зниклих осіб, з яких 23 особи встановлено загиблими, 4 особи знайдені живими у родичів, в лікарнях.

Пошукові роботи тривали 69 годин, повідомив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. За його словами, наймолодшому загиблому було менш ніж рік.

Вибухи в Дніпрі пролунали під час масованої російської атаки на Україну 14 січня. росіяни влучили в багатоквартирний будинок.

За словами заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка, в ураженій дев’ятиповерхівці було 16 під’їздів і проживали приблизно 1700 мешканців. Наразі весь будинок залишився без електрики, газу, без вікон.

Рятувальні роботи тривали у цілодобовому режимі. До них залучили понад 500 людей та більш як 90 одиниць техніки. Також на місці працювали психологи ДСНС.

У Дніпрі з 15 січня оголосили триденну жалобу за загиблими внаслідок російського ракетного удару по житловій багатоповерхівці. Попередньо відомо, що 72 квартири зруйновано, ще понад 230 — пошкоджено.