У Бродах завершується зведення гуртожитків для контрактників 16-ої бригади

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У місті Броди на Львівщині завершується будівництво гуртожитків для військовослужбовців контрактників 16-ї бригади армійської авіації.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Загалом тут здійснюється будівництво двох гуртожитків.

Двоповерхова будівля призначена для розміщення 125 бійців у 25 кімнатах. На кожні дві кімнати розміщений окремий санвузол та душова.

Зовнішні роботи по фасаду будівництва вже завершені та триває облаштування в середині приміщення – останні роботи з оздоблення та встановлення різноманітного обладнання, як то збирання меблів та інше:

Приміщення їдальні у одному з гуртожитків в Бродах Фото: Юрій Бірюков

Роботи перед початком монтування у житловому блоці гуртожитку в Бродах Фото: Юрій Бірюков

Загалом по Україні для Збройних Сил у 2018-у році стартувало будівництво 184-х аналогічних гуртожитків в яких по завершенню зможуть розміститись 23 тисячі військовослужбців контрактної служби.

Цього року будівництво частини об’єктів ще триває, також очікується старт зведення нових гуртожитків та перших 28 будинків для сержантів.

Макет будинку для розміщення військовослужбовців сержантського складу Фото: Юрій Бірюков

Будівля у 4 поверхи передбачає розміщення 53-х квартир студій для військовослужбовців сержантського складу взводного та ротного рівня.

Нагадаємо, 6 грудня 2018 року у день Збройних сил України на Львівщині здали в експлуатацію перший будинок на території масштабного військового містечка «Старичі».