Вівторок, 9 Серпня

У Берліні тисячі людей протестували проти карантинних обмежень

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Берліні, за оцінками поліції, близько 18 тисяч людей вийшли на марш, виступаючи проти коронавірусних обмежень. За оцінкою видання Bild, на марш прибули близько 30 тисяч учасників.

Про це повідомляє німецьке видання Die Welt.

Противники коронавірусних обмежень вийшли на марш під назвою “Зібрання за свободу”, учасники з’їхалися з різних регіонів Німеччини.

Демонстранти вийшли із банерами “Ми – люди”, “Все брехня” і закликали до відставки федерального уряду та скасування коронавірусних правил, введених через пандемію.

Оскільки демонстранти не дотримувалися вимоги мінімальної дистанції та не носили захисних масок, поліція Берліна в другій половині дня суботи зупинила марш.

“Ви не дотримуєтесь мінімальні відстані незважаючи на неодноразові прохання. З цієї причини немає іншого виходу, крім як розпустити зібрання”, – звернулась поліція до демонстрантів. Учасників через гучномовець закликали розійтися.

Поліція від початку просила демонстрантів надіти захисні маски, оскільки мінімальна дистанція не дотримана. Поліція також попередила, якщо ця умова не буде виконана, акцію зупинять.

Серед учасників – громадяни, які виступають проти чинних коронавірусних обмежень, а також прихильники теорій змови і праві екстремісти.

Влада Берліна спершу заборонила захід, мотивувавши рішення тим, що учасники не дотримуються санітарних вимог. Однак суд дозволив провести акцію.

Для дотримання порядку мобілізовано близько 3000 поліцейських.

Попередні демонстрації в Берліні проти чинних заходів боротьби з коронавірусом збирали тисячі учасників.

Share.