Понеділок, 14 Червня

У 2021 році випускники складатимуть ЗНО з математики по-різному

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 2021 році обов’язкове ЗНО з математики випускники складатимуть залежно від того, на якому рівні вони цей предмет вивчали. Тести розподілять за рівнем стандарту та за профільним рівнем, тобто другий — складніший.

Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти, передає Громадське.

У тесті рівня стандарту буде 28 завдань, а на його виконання виділять 150 хвилин. А тестування профільного рівня матиме 34 завдання, на виконання — 210 хвилин.

У випадку, коли випускник навчався за рівнем стандарту і не планує вступати до вишу, де обов’язкове ЗНО з математики, — він складатиме простіший тест з базових знань математики. Такий учень отримує оцінку ДПА за 12-бальною шкалою.

Якщо випускник навчався за рівнем стандарту, але хоче вступити до університету, де потрібне ЗНО з математики, — він має скласти базові завдання з математики, а також виконати додаткові завдання поглибленого рівня. Такий учень вже отримає результат за 100-бальною системою.

Учні ж з профільних математичних класів у будь-якому випадку повинні скласти складніший тест із завданнями поглибленого рівня.

Share.