П’ятниця, 19 Серпня

Львівські школярі навчання вже більше не продовжуватимуть

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Станом на сьогодні школи Львова розробляють процедуру завершення навчання для своїх учнів. Натомість механізм щодо організації ЗНО для випускників 11 класів одностайне рішення прийматиме Міністерство освіти України.

Про це 28 квітня, звітуючи про роботу в час карантину, розповіла очільниця міського штабу протидії к-вірусу Галина Слічна.

Якщо українська влада таки послабить раніше карантин, випускники 11 класів зможуть тимчасово повернутися до школи, щоб отримати необхідні консультації.

«Усім будуть скеровані алгоритми роботи після завершення року, зокрема — як ми виставлятимемо оцінки. Щодо 11-класників: думаю, ситуація рухатиметься у двох напрямах. Якщо будуть послаблення і в червні з’явиться можливість виходити до школи, то 11-класникам для консультації будемо організовувати такі заняття. Можливо, в червні буде проведено ЗНО — це перший варіант. Також розглядається інший — у серпні. Відповідно, вступна кампанія буде зміщена. Ця ситуація поки не до кінця визначена на рівні держави», — зазначила Слічна.

Окрім цього 30 квітня розпочнеться онлайн-прийом документів на вступ до 1 класу.

«Також залишаємо час на серпень для тих, хто не матиме можливості подати онлайн. Такі батьки зможуть зробити це після карантину», — додала Галина Слічна.

А щодо дитячих садків, то в разі того, якщо влада скасує обмеження на роботу дитячих садків в країні, тоді вони працюватимуть у Львові цього літа. Детальніше буде відомо вже 11 травня, коли повідомлять про послаблення обмежень. 

Нагадаємо, у львівських школах, дитсадках та закладах позашкілля призупинили навчання з 12 березня.

До слова, у календарно-тематичному плануванні на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній навчальний рік, а у 2-11-х класах провести вхідне діагностування рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

Share.