П’ятниця, 27 Січня

Цьогоріч Львів отримає 50 млн гривень від штрафів за неправильне паркування

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Останнім часом у Львові кількість коштів, які отримує міський бюджет від штрафів за паркування, зросла в кілька разів. Цьогоріч, ймовірно, місто отримає 50 млн гривень. Про це у програмі «Акценти Твого міста» сказав міський голова Львова Андрій Садовий, передає Твоє Місто.

«Думаю, що цього року ми перейдемо за 50 мільйонів. Мене дивує одна локація поруч з військовою адміністрацією. Евакуатори звідти постійно забирають машини, а їх там все одно весь час ставлять. Людям пороблено, чи як. От такі ми є, напевно», – сказав він.

Мер зазначив, що львівʼяни мають поважати закони, ставити автомобілі де можна, а не де хочеться.

«Якщо ми законослухняні громадяни, то якось маємо поважати закони, ставити де можна, а не де хочеться. Ми ж воюємо за те, щоб вільні люди, живучи в вільній країні, мали повагу один до одного. Тому давайте хай кожен показує від себе, як це є напевно», – додав він.

Нагадаємо, чотири роки тому у Львові вперше в Україні запрацювали інспектори з паркування, які мають контролювати дотримання правил дорожнього руху в частині зупинки, стоянки авто та оплати послуг з паркування. Tvoemisto.tv дізналося, де найчастіше у Львові паркуються із порушеннями, скільки коштуватиме повернути машину зі штрафмайданчика та куди скеровують кошти від сплати штрафів.