Понеділок, 6 Грудня

Цієї осені у Львові відкривають 8 нових супермаркетів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Торгова мережа «Рукавичка» відкриє у Львові п’ять нових супермаркетів вже цієї осені. Також у місті з’являться три нові супермаркети «Сільпо». Про це повідомив профільний сайт про роздрібну торгівлю в Україні RAU.

Перший супермаркет мережі «Рукавичка» відкрили вже 25 вересня на вулиці Стрийській, 108, а вже за кілька днів, 30 вересня, ще один супермаркет запрацює на вулиці Б. Хмельницького 99. А ще три торгові точки планують відкрити 2 жовтня на вулиці Мельника, 8б, на вулиці Замарстинівській, 43 і на вулиці Тершаківців, 1.

Нові супермаркети будуть площею від 100 до 348 м, вони працюватимуть в оновленому форматі та дизайні. З нагоди відкриття у нових магазинах діятиме акція для покупців з розіграшем 5-ти сертифікатів на 10 тис. гривень на відпочинок.

Наразі у Львові працюють 40 супермаркетів «Рукавичка», після відкриття нових об’єктів їхня кількість зросте до 45.

Також у Львові розширюється мережа «Сільпо», яка восени відкриє у Львові три нові супермаркети: на вулицях Володимира Великого, 26А, Кульпарківській, 93А та наприкінці Пасічної. Усі супермаркети мають розпочати роботу наприкінці жовтня-на початку листопада цього року. Компанія вже набирає працівників на свої нові локації.

Один із супермаркетів буде розташований у новому торгово-офісному центрі «Океан» на вулиці вул. Володимира Великого, 26А. Наразі завершується будівництво цього ТРЦ. За словами представника компанії-власника «Океану» Петра Пуняка, «Сільпо» буде найбільшим орендарем в торговому центрі. На першому (наземному) та мінус першому поверхах буде розміщено супермаркет «Сільпо». Також під землею будуть технічні приміщення магазину, загальна площа якого становитиме близько 2 тис. м2.

Наразі у Львові працюють 13 супермакетів «Сільпо», після відкриття нових об’єктів їхня кількість зросте до 16-ти. Судячи з усього, рітейлер зовсім не збирається зменшувати оберти і розглядає це місто як один з плацдармів у своїй стратегії покриття.

Share.