Субота, 25 Вересня

Тривають ремонтні роботи у Замарстинівському парку. Що зміниться

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Замарстинівському парку, який переміг у конкурсі Громадський бюджет Львова кілька років тому, тривають ремонтні роботи. За інформацією ЛКП «Зелений Львів» до кінця жовтня буде завершено влаштування покриття сцени та центральної алеї, влаштування рулонних газонів на території розташування амфітеатру та човна тощо.

«Підрядником виконано роботи на суму 3,4 млн грн., а саме: встановлення систем каналізування та дренажних колодязів, проведена санітарна очистка з видалення дерев, кущів та корчування пнів, будівництво амфітеатру (готовність на 70%), будівництва човна (готовність на 60%), частково влаштування доріжок з бруківки та гравію та частково електричні мережі (встановлено 33 опори з світильниками).

Оглядовий вид з пташиного лету на паркову сцену та чайку (човен)

Натомість до кінця жовтня заплановано завершити роботи з встановлення сидінь амфітеатру, обшивки човна деревом, встановлення мачти та спеціальні розтяжки, встановлення дитячої пісочниці, встановлення лавок та смітників, розподільчих шаф та світильників, ремонт сходів з базальтової бруківки, влаштування покриття сцени та центральної алеї і влаштування рулонних газонів на території розташування амфітеатру та човна”, — повідомили у ЛКП «Зелений Львів».

Довідка. Проект громадського бюджету № 244 «Відновлення центральної алеї та прилеглих територій Замарстинівського парку переміг у конкурсі в 2016 році набравши 1 381 голосів. Початковий бюджет проекту — 2 751 003 грн. У проекті було запропоновано відновити центральну алею, бокові доріжки, встановити освітлення та лавочки.

Вигляд на вхідну площу зі сторони школи

Вигляд на центральну алею з західної частини парку

Через складний рельєф зони проектування та складність рішень щодо водовідведення та водозбору ПКД щодо цього проекту виготовлялась та проходила експертизу до серпня 2017 року. ПКД була розроблена на весь парк. До кінця 2017 року договір з підрядною організацією підписано не було. При формуванні переліку видатків бюджету розвитку міського бюджету на 2018 рік щодо цього проекту було подано пропозиції 7 900 000,00 грн.

Протягом 2018 року було визначено підрядну організацію (Корпорація «Комунальник»), тривали роботи щодо влаштування доріжки з центральної алеї до вул. П. Орлика, влаштування каналізаційної розв’язки, роботи з влаштування освітлення та бокових доріжок. У листопаді 2018 року виконання проекту було призупинено, у зв’язку з виникненням додаткових обставин, які потрібно було врахувати, та які не були зазначенні у проекті.

Станом на липень 2019 року в ПКД щодо Замарстинівського парку були внесені зміни, було проведено експертизу проектно-кошторисної документації та отримано позитивний експертний висновок. ЛКП «Зелений Львів» було оголошено новий тендер, в результаті якого переможцем стала Корпорація «Комунальник». 20 березня 2019 р. було підписано з Корпорацією «Комунальник» договір на виконання робіт на об’єкті: «Капітальний ремонт центральної алеї та прилеглих територій парку „Замарстинівський“ в м. Львові (коригування)» на суму 12 815 000 грн. планувальні роботи з будівництва амфітеатру.

Share.