П’ятниця, 20 Травня

Трьом львівським автостанціям заборонили приймати пасажирів

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Таку інформацію оприлюднив львівський перевізник ТзОВ “Фіакр-Львів”. Напередодні компанія звернулася до «Укртрансбезпеки» з листом. Йшлося про те, що деякі львівські автостанції не відповідають вимогам. Про це повідомляє Львівська газета.

Відтак, «Фіакр» отримав відповідь – на підставі протоколів обстеження автостанцій для АС №3, що на вулиці С. Петлюри і АС «Західна», що на вулиці Городоцькій, свідоцтва про атестацію є недійсними.

«Також завтра ми звернемося до Укртрансбезпеки й місцевих органів влади за роз’ясненням: як далі діяти перевізникам, які вимушені їздити на необлаштовані автостанції», – наголошує перевізник.

Пояснюють також, що лист в «Укртрансбезпеку» надіслали для того, щоб захистити інтереси і права своїх пасажирів, які змушені користуватися незручними автостанціями.

Окрім цього «Укртрансбезпека» отримала запит щодо стану цих автостанцій і від народного депутата Ярослава Дубневича.

«Після того, як міська рада перенесла кінцеві зупинки з площі Двірцевої на автостанцію «Західну», люди скаржаться на умови на цій автостанції. І я зреагував надіславши відповідні депутатські запити, щоб «Укртрансбезпека» перевірила умови в яких людям доводиться чекати приміський транспорт. Після чого на обох автостанціях провели перевірки і бачимо, що слова людей підтвердилися», – розповів Ярослав Дубневич.

АС №5, що на вулиці Зеленій, 214 також не має свідоцтва про атестацію. Попередньому вийшов термін, а за новим власник автостанції не звертався.

АС №5 обслуговує Ходорівський та Перемишлянський напрямки. Попри відсутність ліцензії, маршрутки тут курсують щодня у звичному режимі, повідомляє Дивись.info.

Термін дії свідоцтва закінчився ще у квітні. Таку відповідь надіслали журналістам із «Уктрансбезпеки»:

«Інформуємо, що термін дії свідоцтва про атестацію  автостанції АС №5 закінчився 02.04.2017 року, тобто вона не є атестованою автостанцією. Відповідно до п. 2.3. Порядку регулювання діяльності автостанцій, затвердженого наказом  Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.09.2010, проведення атестації автостанції передбачає  подання власником до Укртрансбезпеки заяви, – йдеться у відповіді. – Враховуючи те, що від власника АС №5 до Укртрансбезпеки не надходило заяви про її атестацію, підстав для здійснення обстеження немає», – йдеться у листі.

Share.