Трамвай №6 нарешті повертається до залізничного вокзалу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 1 серпня, трамвай №6 нарешті відновлює свій рух до головоного залізничного вокзалу, який впродовж ремонтних робіт на площі Двірцевій курсував за змінним маршрутом.

За словами директора ЛКП «Львівелектротранс» Андрія Свищо, трамвай №6 курсуватиме від залізничного вокзалу до вулиці Миколайчука та у зворотному напрямку.

На час реконструкції площі трамвай курсував до ТРЦ “Скриня” на Городоцькій.

Таким чином, покращиться доїзд львів’ян та гостей міста від площі Двірцевої, адже впритул довозитиме пасажирів до будівлі вокзалу.

Із 25 червня у Львові збільшили випуск трамваїв, які курсують до вокзалу. Це відбулось у зв’язку з тим, що “Укрзалізниця” відновила залізничне сполучення із Львівщиною.

Також із 25 червня у Львові тимчасово скасували зупинку “Приміський вокзал” для трамваїв. Це рішення прийняли через те, що ведуться ремонтні роботи вулиці Чернівецької.

Випуск трамвайного маршруту №1 збільшили до 6 одиниць. Інтервал руху становить близько 12 хвилин. На маршруті №9 курсує 8 одиниць рухомого складу. На маршруті №4 також 8 одиниць. На двох останніх маршрутах інтервал руху становить орієнтовно 10 хвилин.

  • Трамвай №1 курсує за маршрутом “Залізничний вокзал – пл. Ринок”.
  • Трамвай №4 – “Залізничний вокзал – вул. Вернадського”.
  • Трамвай №9 їздить за маршрутом “Залізничний вокзал – вул. Торф’яна”.

Нагадаємо, зараз на площі Двірцевій завершується реконструкція, самі трамвайні колії вздовж Чернівецької, що ведуть до площі, замінили ще у 2017 році за 1,5 млн євро.

Share.