Неділя, 25 Вересня

Торгова галерея King Cross Leopolis відкривається з понеділка

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Кабінет Міністрів і ЛОДА послабили карантинні обмеження і з 11 травня буде дозволена торгівля непродовольчими товарами у торгових центрах. Таким чином ТРЦ King Cross Leopolis повідомив про відновлення роботи торгової галереї з 11 травня.

Це єдиний львівський торгово-розважальний комплекс, який відкриє магазини з одягом та взуттям, бо формально він розташований не у Львові, а на території села Сокільники (в області), інформує Zaxid.net.

З 11 травня у ТРЦ King Cross Leopolis відчиняться магазини з одягом, взуттям, аксесуарами, товарами для дому, магазини з іграшками та дитячими товарами, спортивним спорядженням, книгарня. Однак, розважальна зона та ресторани поки що залишаться закритими.

Зверніть увагу на правила безпечних покупок, які досі залишаються актуальними:

  • використовуйте засоби індивідуального захисту;
  • намагайтесь часто мити та дезінфікувати руки;
  • при покупках дотримуйтесь дистанції у 1,5-2 м. від інших людей.
Задля безпеки працівників магазинів та покупців у ТРЦ King Cross Leopolis будуть розміщені дезінфектори, а на вході всі відвідувачі проходитимуть температурний контроль. У приміщенні й надалі будуть проводити регулярну обробку поверхонь.

Нагадаємо, що послаблення карантину на рівні держави розпочнеться з понеділка, 11 травня. Комісія з надзвичайних ситуацій у Львівській області під час засідання 8 травня прийняла рішення про послаблення карантину, зокрема, відкриття усіх непродовольчих магазинів в області за умов дотримання правил карантину. Натомість у Львові прийняли рішення відновити діяльність лише частини крамниць і наразі не відкривати магазини з одягом та взуттям.

Оскільки центр King Cross Leopolis розташований поза межами Львова у селі Сокільники, то не підпорядковується рішенням Львівської міськради.

Нагадаємо, у Львові з 11 травня відкриють спортивні майданчики, парки, літні тераси кафе.

Share.