Середа, 29 Листопада

Топ-7 ресторанів суші з доставкою у Львові

Суші – одна з найбільш популярних страв в Україні, зокрема у Львові. Про це говорить, як мінімум, той факт, що ресторани японської кухні у цьому місті знаходяться ледь чи не за кожним кутом. Ми зробили для вас підбірку 7 найкращих суші-студій у Львові, де ви можете замовити традиційні японські страви з доставкою.

Топ-7 суші-ресторанів Львова

Створюючи підбірку, ми відштовхувалися від таких факторів:

  • Співвідношення ціни та якості;
  • Рівень сервісу;
  • Умови та швидкість доставки;
  • Відгуки клієнтів.

Сподіваємось, що наш топ-7 допоможе вам знайти ресторан суші у Львові, який задовольнить вас повною мірою – як смаком страв, так і швидкістю доставки.

Банзай

Суші-студія, в якій, окрім безпосередньо суші та ролів, можна замовити страви ВОК. Усі страви готуються з оригінальних азіатських інгредієнтів (мова йде про основні складові), тому їжа має автентичний японський смак. Доставка по всьому Львову (при замовленні на суму від 700 грн – безкоштовна), а також за місто. Швидкість доставку по Львову – від 30 хв. Є також доставка страв в інші міста України.

ЯпонаХата

Мережа суші-барів з великим вибором страв. Клієнти закладів ЯпонаХата у Львові та інших містах України відмічають відмінно зібрані суші і рис, який не розсипається під час їжі. Замовлення можна зробити через застосунок ЯпонаХата, і воно буде доставлено будь-яким сервісом найближчим часом.

Hokkaido

Ресторан суші у Львові з їжею на винос. Безкоштовна доставка у всі райони міста. Замовлення приймаються на сайті цілодобово. Доставка працює з 11:00 до 23:00. При бажанні суші, роли та інші страви, які ви замовляєте, можна забрати за адресою вул.Колесси, 5 (самовивіз).

Sushi-Time

Суші-бар з доставкою у Львові і Києві. Окремим пунктом Sushi-Time ставлять контроль за процесом приготування їжі. На сайті компанії ви можете навіть подивитися світлини процесу праці кухарів, і переконатися, що всі вимоги дотримані. Доставка безкоштовна (при замовленні від 300 грн), середній час доставки по Львову – 60 хвилин.
Origami
Онлайн-ресторан, в якому, окрім суші, ролів та ВОК, також можна замовити піцу. На сайті закладу завжди є вигідні акційні позиції, у тому числі найпопулярніші – Філадельфія та інші роли зі знижкою. Доставка в усі райони Львова протягом 30-90 хв (залежить від ситуації на дорогах міста).

Smaki-Maki

Мережа онлайн-ресторанів з доставкою суші та піци в Західній Україні, в тому числі і у Львові. Заклад позиціонує себе не як фаст-фуд, а як страви ресторанної якості, які ви можете замовити додому, в офіс, на пікнік зі швидкою доставкою. Принаймні, на сайті вказується, що доставка швидше, ніж за півгодини.

Панда Суші

Ресторан страв японської та італійської кухні. Девіз закладу – “Якість і Швидкість!”. Їжу готують без затримок, одразу після замовлення. Щодо швидкості доставки – до 75% усіх замовлень є можливість доставляти протягом 29 хвилин. Як вважають у Панда Суші, такий час доставки – оптимальний для того, щоб їжа зберегла найкращі кондиції та якості.

Який суші-ресторан обрати у Львові?

Всі вищезгадані заклади суші та ролів мають високі рейтинги, позитивні відгуки, використовують способи найшвидшої доставки страв та мають лояльну цінову політику. Але все ж невелика перевага є у “Банзай”, адже там ви можете замовити ще й інгредієнти для приготування японських страв власноруч. Страви та інгредієнти з доставкою у Львові ви можете замовити на сайті “Банзай” онлайн, або ж за номерами телефонів +38(097) 924 28 92 і +38(063) 367 49 47. Якість та швидка доставка у всі райони міста гарантовані. Також замовлення можна забрати за адресами ресторанів “Банзай” у Львові:

  • вул. Чайковського 26;
  • перехрестя вул. В. Великого 35 і Тролейбусної;
  • вул. Гетьмана Мазепи 37;
  • пр. Червоної Калини, 42.