Понеділок, 17 Травня

Система харчування у Національній академії сухопутних військ у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«1 вересня відкрилися 5 оновлених військових їдалень у різних регіонах України. Реформування системи харчування ЗСУ йде за планом» — Міністр оборони.

Сьогодні, 1 вересня, під час робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак ознайомився з умовами харчування та приготування страв у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного.

“Першого вересня відкрилися п’ять оновлених їдалень у різних регіонах України. Сьогодні я відвідав одну із них та залишився задоволений побаченим. Наступного місяця заплановано відкриття ще шести оновлених їдалень”, — повідомив генерал армії України Степан Полторак.

Відтепер військові зможуть вибирати страви, якими хочуть поласувати на сніданок, обід чи вечерю. Для цього впроваджено нові каталоги продуктів, які забезпечують більшу різноманітність у харчуванні.

«Це не обід в рідних їдальнях. Це обід нової системи харчування, де кожен отримує те, що хоче. На вибір страви, які бажаєш чи полюбляєш», — написало на своїй Фейсбук-сторінці Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

На нову систему з 1 вересня перейшли: ВІТІ (Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, Київ), частина ССО (Бровари), ракетна частина (Хмельницький), частина зв’язку (Одеса) та академія сухопутних військ у Львові.

Міністр оборони України наголосив, що реформування системи харчування ЗС України йде за планом.

Share.