Суд зобов’язав «Українську Галицьку партію» сплатити Григорію Козловському 30 копійок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

18 листопада Франківський районний суд м. Львова під головуванням судді Світлани Мартьянової ухвалив рішення визнати недійсною інформацію на сторінці «Української Галицької партії» у Facebook про те, що вони розцінюють напад на їхній офіс як помсту тодішнього депутата Львівської міської ради Григорія Козловського.

Про це повідомляє Твоє Місто.

Суд зобов’язав УГП видалити публікацію, опублікувати спростування, оскільки, відповідно до рішення суду, ця інформація не відповідає дійсності і завдала шкоди репутації Григорія Козловського та членам його сім`ї.

Суд зобов’язав стягнути з Політичної партії «Українська Галицька партія» на користь Григорія Козловського моральну шкоду у розмірі 30 копійок. УГП має право звернутись до Львівського апеляційного суду та оскаржити рішення.

Зазначимо, львівський бізнесмен Григорій Козловський, будучи депутатом міськради, подав до суду на «Українську Галицьку партію». Позовне провадження про захист честі, гідності та ділової репутації 14 лютого 2020 року відкрив Франківський районний суд Львова.

Конфлікт між УГП та Григорієм Козловським виник після того, як почали підготовчі роботи з будівництва торгово-готельного комплексу на Дорошенка, 2, замовницею якого є донька бізнесмена Софія Максимець. Тоді УГП разом із місцевими активістами провели акцію під парканами майбутнього будівництва. Там між представницею партії Іриною Бек та учасником АТО виник конфлікт. А 13 лютого представники Нацкорпусу увірвалися в офіс УГП й вимагали вибачень від керівництва партії.

«Прийшов час називати речі своїми іменами. У місті існують фейкові громадські організації, які фінансує криміналітет. Такі організації стають занадто небезпечними для громади міста. Вони існують тому, що про них всі мовчать. Ми ж мовчати не будемо. Нехай подають до суду», – сказала Tvoemisto.tv членкиня політради УГП Ірина Моряк.