Понеділок, 27 Березня

Стартувала освітня кампанія «Україна заговорить англійською!»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Кожен українець матиме змогу безкоштовно вивчати англійську мову. В Україні стартувала кампанія з масового вивчення іноземної мови для усіх охочих «Україна заговорить англійською!» на соціальній платформі «Lingva.Skills». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Кабміну.

«Після запровадження «безвізу» та підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС питання створення можливості вивчення українцями іноземних мов, у першу чергу, англійської, є одним із пріоритетних завдань Уряду, – заявила директор Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. – Ми, спільно із Асоціацією інноваційної та цифрової освіти, надаємо для всіх українців можливість оволодіти англійською мовою за допомогою цієї онлайн-платформи. І тепер кожен громадянин України має можливість навчатись безкоштовно, перебуваючи будь-де та будь-коли».

Скористатись можливістю вивчити іноземну мову на платформі може практично кожен українець, який має електронну пошту, інтернет, комп’ютер чи смартфон. Найближчим часом, окрім англійської, тут можна буде вивчати німецьку та інші іноземні мови. Наразі спільно з Урядом планується масштабування даного проекту на всю країну. 200 співробітників КМУ уже вивчають англійську в рамках цього проекту.