США посилили підтримку бізнесу на заході України: у Львові підписали нову угоду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 8 грудня, США наростили підтримку малого та середнього бізнесу західних регіонів та загалом економіки України. Відповідна партнерська угода була підписана у Львові. Про це повідомляє кореспондент LVIV.MEDIA з місця події.

На зустрічі була присутня посол США в Україні Бріджит Брінк. У своїй промові вона розповіла, що через повномасштабне вторгнення рф близько 2,5 млн українців втратили роботу, а економіка країни скоротилась на приблизно 40%, тому США хочуть допомогти Україні.

«Сьогоднішня угода слугуватиме прикладом та стимулюватиме українські банки кредитувати малий та середній бізнес — кістяк української економіки. Ми [США — ред.] також будемо забезпечувати капіталом бізнес у всіх регіонах України», — сказала пані посол Штатів в Україні.

Генеральний директор фінансової установи уряду США Скотт Натан заявив, що документ — це перша від 24 лютого цього року державна інвестиція Штатів у приватну установу — банк (йдеться про “Банк “Львів“).

«Зараз ця інвестиційна підтримка і партнерство є дуже важливими. Сподіваємося на нарощення партнерства в майбутньому», — сказав Скотт Натан.

Голова Львівської ОВА Максим Козицький, присутній на зустрічі, висловив вдячність Банку “Львів” та американським партнерам за цю ініціативу.

«Нам важливо підтримувати українські підприємства і народ України. Львівщина релокувала від початку війни більше 200 підприємств, тому ця підтримка є дуже доречною», — зауважив очільник Львівщини.