Понеділок, 27 Червня

Сьогодні розпочинається велика реконструкція вулиці Пилипа Орлика

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

23 липня ТзОВ «Онур» розпочинає роботи із реконструкції вулиці Пилипа Орлика в Шевченківському районі Львова. Вулиця, протяжністю 1 км, буде перекрита для руху транспорту на відрізку від вул. Миколайчука до вул. Віри, Надії, Любові.

Згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», загальна вартість реконструкції вулиці Пилипа Орлика становить 74,9 млн грн.

Проектно-кошторисну документацію розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку. Роботи розділять на два етапи й виконуватимуть упродовж 2020-2021 років.

На вулиці облаштують міцну щебеневу основу товщиною 17 см, постелять два шари асфальту з однією смугою для руху в кожному напрямку, замінять бордюри, відремонтують освітлення й створять 33 паркомісця. Також тут збудують велодоріжку, замінять освітлення та електромережі, прокладуть новий трубопровід, замінять каналізацію.

Паркування на вулиці облаштують у кишеньках, у міждеревному просторі та у місцях, де були газони.

Облаштують тут і велосипедну інфраструктуру (велосмуги, велостійки і велопереїзди), зупинки громадського транспорту, влаштування сміттєвого майданчика та влаштування підпірної стінки поблизу лікарні.

Також підрядник проведе реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання.

Після ремонту вулиця стане доступною для маломобільних груп населення. Буде встановлено нові опори освітлення, антипаркувальні стовпці тощо.

Share.