Для проїзду відкрили праву частину вулиці Чернівецької

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 21 вересня, відкрили для проїзду праву частину вулиці Чернівецької.

Про це повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий, передає Твоє Місто.

Праву половину уже закінчили асфальтувати (наразі це перший шар і має бути ще другий). Тепер роботи триватимуть на лівій частині вулиці. Підрядник хоче завершити роботи до морозів. Громадський транспорт зараз, за словами Андрія Білого, курсує по колії.

Водночас на площі Двірцевій завершили нанесення розмітки, зараз тут замощують сквер та слоти для паркування навколо нього.

Чернівецька. Огляд робіт/

🔜 З понеділка 21 вересня відкриють для проїзду праву частину вулиці Чернівецької.Більше в новому огляді у YouTube 📳⤵https://www.youtube.com/watch?v=-JIRSBilG9w

Gepostet von Андрій Білий am Sonntag, 20. September 2020

Зазначимо, що вулицю Чернівецьку за 89,9 млн грн ремонтує ТОВ «Вельт Капітал». Роботи триватимуть майже до кінця 2021 року. Під час реконструкції на вулиці зріжуть частину сухих дерев та чагарників, замінять комунікації, дорожнє покриття на асфальтоване, відремонтують тротуари, висадять багаторічні кущі та дерева, встановлять вуличні меблі, зупинки громадського транспорту, освітлення, дорожні знаки, світлофори та підземні контейнери для сміття. Велосипедисти будуть використовувати смуги громадського транспорту. По всій довжині, аж до повороту з Городоцької на вокзал, буде пішохідна зона. Із лівої сторони, якщо дивитися у напрямку Городоцької, курсуватиме громадський транспорт. Перед кільцем транспорт перелаштовуватиметься.

Загалом на вулиці Чернівецькій буде п’ять смуг руху: дві для громадського транспорту й три (дві на виїзд, одна на в’їзд) – для приватних авто й таксі.

Нагадаємо, трамвайні колії на вулиці Чернівецькій ремонтували у 2017 році за 1,5 млн євро. Навесні цього року площу Двірцеву закрили на реконструкцію. Тут повністю змінили конфігурацію руху громадського транспорту й облаштували пішохідну алею. Відкрили першу частину площі та відновили рух трамваїв.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР