Український лоукост SkyUp відкриває авіарейси зі Львова до 3 італійських міст

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська авіакомпанія SkyUp наприкінці березня відкриває шість нових маршрутів зі Львова, Києва, Харкова та Одеси в міста Італії, які раніше обслуговувала авіакомпанія Ernest Airlines. Про це повідомили у пресслужбі авіакомпанії.

“14 січня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines відкриває продаж квитків на нові напрямки до Італії. Ламеція-Терме, Бергамо, Болонья та Рим приєднаються до шести раніше відкритих італійських міст і від сьогодні доступні для бронювання на сайті авіакомпанії”, – йдеться у повідомленні.

Вильоти зі Львова до Бергамо будуть виконуватись щопонеділка та щоп’ятниці; до Неаполя – вівторок, п’ятниця; до Риму – вівторок, четвер, неділя. Усі ці рейси виконуватимуться з 29.03.20 по 24.10.20 Вартість квитка: від 1 147 грн (Неаполь), від 1 387 грн (Бергамо, Рим).

Станом на сьогодні авіакомпанія SkyUp літає зі Львова до Праги, Парижа (аеропорт Бове), Тель-Авіва, Шарджі, Києва та Харкова. З 29 травня авіакомпанія відкриє рейси до Барселони та Батумі, 3 червня – до Бургасу.

Нагадаємо, італійське агентство цивільної авіації ENAC (Ente Nazionale per l’Aviazione Civile) ухвалило рішення призупинити дію ліцензії на перевезення пасажирів і вантажів авіакомпанії Ernest SpA.