Четвер, 30 Березня

Сільські амбулаторії Львівщини отримали 43 нові автомобілі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 28 березня, під час медичного форуму сімейним лікарям нових сільських лікарських амбулаторій вручили ключі від 43 автомобілів Renault Duster.

Ці автомобілі з підвищеною прохідністю, що дозволить медикам доїхати до найвіддаленіших населених пунктів, повідомила прес-служба ЛОДА.

Учасником медичного форуму був і сімейний лікар амбулаторії сімейної медицини с. Краківець Яворівського району, один з найактивніших учасників підготовки проекту Закону «Про підтримку сільської медицини» Ігор Заставний. Фото нових автомобілів він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

© loda.gov.ua

«Це не просто фото. За ним – важка робота, безсонні ночі, за ним – люди, які зробили те, чого напевне, ніхто ніколи в Україні до цього не робив. Дякуємо вам всім. Сьогодні сільські медики сміялись, обіймались і фотографувались. Це вартує всього», – написав Ігор Заставний.

© loda.gov.ua

Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації 19 грудня 2018 року підписало шість договорів з ПП «Галич-Моторс» на закупівлю службових автомобілів для медиків районів Львівщини за 21,4 млн грн. Про це відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодами, УКБ загалом замовило 43 білі автомобілі Renault Duster комплектації Life 2018 року випуску зі спеціальний логотипом. Кожне авто обійшлося замовникові у 500 тис. грн.

Комплектація замовлених автомобілів Life в середньому на 100 тис. грн дорожча від базової Base. До комплектації Life входить кондиціонер, круїз-контроль та обмежувач швидкості, системи безпеки, регулятор водійського сидіння тощо.

Контактна особа УКБ Львівської облдержадміністрації Соломія Пилип зазначила, що під кожну амбулаторію влада виділяє один автомобіль. Відтак машини отримають амбулаторії в таких населених пунктах.

с. Семенівка, с. Пасіки-Зубрицькі, с. Ямпіль, с. Муроване, с. Миклашів, с. Хоросно (Пустомитівський район)

с. Воютичі, с. Бабина, с. Новий Калинів (Самбірський район)

с. Волосянка, с. Тухолька, с. Тухля (Сколівський район)

с. Конюхів, с. Верчани, с. Долішнє (Стрийський район)

с. Родатичі, с. Суховоля, с. Бартатів (Городоцький район)

с. Сулимів, с. В. Грибовичі, с. Замок (Жовківський район)

с. Вільхівці, с. Дубравка (Жидачівський район)

с. Ремезівці, с. Червоне (Золочівський район)

с. Шегині, с. Волиця (Мостиський район)

с. Бишів, с. Вузлове (Радехівський район)

с. Волиця, с. Волевин (Сокальський район)

с. Біличі, с. Ясениця (Старосамбірський район)

с. Либохора, с. Нижня Яблунька (Турківський район)

смт. Краковець, с. Вербляни (Яворівський район)

с. Стрептів (Кам’янко-Бузький район)

с. Гірське (Миколаївський район)

с. Брюховичі (Перемишлянський район)

с. Пониковиця (Бродівський район)

с. Соколівка (Буський район)

с. Доброгостів (Дрогобицький район)

На торгах компанія-переможець змагалася з ТОВ «Ю. Р. К.», ТОВ «Автоподіум», ТОВ «Авто Акорд» та ТОВ ТД «Фаворит Авто». Пропозиції конкурентів були в середньому на 12 тис. грн дорожчими.

Фірма «Галич-Моторс» зареєстрована 2017 року у Львові. Її власником та директором є львів’янин Ярослав Конопацький. Він також є очільником та одним із кінцевих бенефіціарів ПАТ «Галич-авто». Конопацькому також належить ще низка фірм – ТОВ-ВКФ «Деймос», ТОВ «Сян», ТОВ «Люксан», ПП «ТЛШ» та ТОВ «Конбісистемс».

Нагадаємо, Львівській області виділили 377 млн грн на реалізацію програми «Підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській медицині». За ці кошти в області до кінця вересня 2019 року мають збудувати 43 амбулаторії сімейної медицини. Станом на 28 березня, йдеться у повідомленні, триває будівництво на 39 об’єктах.