Шмигаль заявив, що на Львівщині очікують суттєве зростання захворюваності на коронавірус

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сьогодні, 21 жовтня, провів селекторну нараду з керівниками областей стосовно ситуації з поширенням коронавірусної інфекції на території України.

За його словами, на Львівщині очікують зростання захворюваності на Covid-19. Про це йдеться на сайті уряду.

Денис Шмигаль зазначив, що за розрахунками РНБО, у найближчі тижні можливе суттєве зростання захворюваності на Covid-19 у Львівській області. Прем’єр-міністр закликав голів обласних державних адміністрацій переходити від спостережного контролю до активних дій.

«Треба вже ухвалювати рішення про перепрофілювання лікарень. Надавайте пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та прорахунки, наскільки можливо розширити ліжковий фонд. Всім вже прийшла субвенція, і до кінця місяця 80% ліжкомісць мають бути забезпечені подачею кисню», – наголосив глава уряду.

До слова, сьогодні хворих на Ковід-19 почала приймати Пустомитівська районна лікарня.

У лікарнях Львова готують резерв ліжок для хворих на Covid-19. Найперше йдеться про збільшення кількості місць у лікарні швидкої допомоги, 8-й лікарні, 1-й, 4 та 5-й лікарнях Львова. Кількість додаткових місць має становити щонайменше 300-400 ліжок.

Станом на 21 жовтня в стаціонарах області перебувають 1535 хворих. 149 людей лежать у відділенні реанімації, 42 підключені до апаратів ШВЛ. Ліжкова мережа заповнена на 55,2 % від загальної кількості тих, що приймають хворих із Covid-19.

За добу на Львівщині коронавірус підтвердили ще у 312 людей. Найбільше хворих за добу виявили на Харківщині (713), Одеській (614), Полтавщині (580), у Києві (559).

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР