Школи Львова користуватимуться електронними журналами із 1 вересня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із 1 вересня усі школи Львівської міської територіальної громади будуть користуватися безкоштовним електронним журналом/щоденником. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Зараз ІТ-компанія Lionwood.software працює над підключенням закладів освіти до єдиної платформи та проводять навчання для педагогів з її використання.

Передбачається, що ведення буде відбуватись у електронному форматі, а батьки зможуть отримати інформацію, коли їхня дитина отримала оцінку. Електронний щоденник/журнал є мультифункціональним програмним забезпеченням, яке дозволяє не тільки вести оцінки чи облік відвідування школи, а й прикріпляти домашнє завдання вчителям, має ресурс відеочату, де можна буде вести уроки онлайн чи спілкуватись.

“Запуск електронних щоденників/журналів – це революційна зміна в нашій системі освіти. Це суттєво покращує комунікацію між всіма сторонами освітнього процесу: батьки-діти-вчителі. Також це система вивільняє вчителів, бо паперова робота забирає дуже багато часу. Тепер це можна буде робити дуже швидко онлайн. Не варто забувати про мобільність передання інформації для учнів і батьків.

Якщо нам вдасться впровадити електронний журнал/щоденник в тому варіанті, як ми запланували, то всі відчують велику перевагу такої єдиної онлайн-системи”, – розповів керівник управління освіти Львова Андрій Закалюк.