Вівторок, 9 Серпня

Щоби відкрити власну справу, достатньо прийти в будь-який територіальний ЦНАП Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

В департаменті адміністративних послуг повідомили, що враховуючи затребуваність послуги «Консультація для підприємців» та актуальність питання щодо підтримки підприємців-початківців, місто запроваджує цей сервіс у кожному територіальному підрозділі ЦНАП м. Львова.

Цю послугу торік було запроваджено у ЦНАП Личаківського та Франківського районів, і нею вже встигли скористалось 3,5 тис. відвідувачів.

«Невід’ємною частиною у сфері реєстрації бізнесу є консультація. Ми тісно співпрацюємо з нашими колегами з державної фіскальної служби, проводимо навчання. Адже одним із топ-питань є вибір КВЕДу, вибір економічної діяльності, системи оподаткування тощо», — розповіла Мар’яна Дюганчук, в. о заступника директора департаменту адміністративних послуг-начальника управління адміністрування послуг.

Послуга «Консультація для підприємців» дозволяє підприємцям та юридичним особам зорієнтуватися в законодавстві та в переліку необхідних документів, оцінити свої фінансові можливості при відкритті власної справи, з’ясувати, які етапи необхідно пройти, щоб повноцінно займатися бізнесом. Послуга з надання консультацій є безоплатною.

Відвідувачів — користувачів послуги «Консультація для підприємців» переважно цікавить:

— як почати власну справу;

— який вид економічної діяльності обрати та які з них підлягають ліцензуванню;

— яку систему оподаткування обрати;

консультація з питань створення, внесення змін та припинення юридичної особи (ліквідації, всі типи реорганізації);

— порядок подання документів дозвільного характеру;

— навчання для підприємців та розвиток сервісу «Вчимося бізнесу».

Відтак, адміністратор після первинної консультації, якщо документи клієнта відповідають переліку, відповідно до чинного законодавства, зможе одразу прийняти документи на реєстрацію ФОП, ЮО, внесення змін до ФОП чи ЮО.

У ЦНАП м. Львова надається швидка послуга, коли клієнт за один візит, зробивши запит, одразу отримує результат адміністративної послуги «Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

«Після прийняття законодавчої зміни щодо електронного документообігу, процедура оформлення ФОП значно спростилася на користь платників податків. Тобто для того, щоби відкрити власну справу не потрібно за дозвільними документами їхати в органи ДФС. Достатньо прийти в будь-який територіальний підрозділ ЦНАП міста Львова.

Цей сервіс є надзвичайно зручним для підприємців, оскільки це є мінімальні затрати зусиль і часу. Водночас це зменшило кількість документообігу: ми в електронному вигляді отримали заяву, опрацювали її і сформували відповідний масив інформації для суб’єкта господарювання.

І власне, щоби підприємці отримували консультації та послуги найвищої якості, ми з Центром надання адміністративних послуг міста Львова активно співпрацюємо, проводимо спільні наради, обмінюємося досвідом. Як наслідок, адміністратори ЦНАП мають найповнішу інформацію, яку за потреби надають підприємцям”, — прокоментував Володимир Коваль, начальник Головного управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Львівській області.

«З метою сприяння розвитку малого підприємництва у місті Львові департамент економічного розвитку ЛМР вже 10 років поспіль проводить курс тренінгів для підприємців «Вчимося бізнесу». Як відкрити власну справу, як її успішно провадити, розповідають фахові тренери з бухгалтерського обліку, правового регулювання тощо. Тренери допоможуть зорієнтуватися також як складати бізнес-план.

Місто зацікавлене у розвитку підприємництва, тому до послуг охочих розпочати власну справу і консультації у ЦНАП міста і навчання”, — додала Юлія Трохимчук, заступник начальника відділу ділових індустрій управління економіки ЛМР.

Share.