Ще 11 львівських випускників отримали 200 балів на ЗНО

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, історії України та біології.

Відтак у Львові 200-бальниками з історії України стало 5 осіб, з української мови та літератури — 3, з біології – 2, з англійської мови — 1.

Уже традиційно від Львівської міської ради вони отримають премії в межах Програми підтримки обдарованої молоді міста Львова.

Загалом 34 випускники зі Львова отримати 200 балів на ЗНО.

Попередньо було відомо, що львівські випускники отримали 23 результати по 200 балів за ЗНО з математики (15) та фізики (8). П’ятеро львів’ян зібрали по 400 балів.

«23 львівські випускники отримали по 200 балів за ЗНО з математики (15) та фізики (8). П’ятеро з них загалом вже зібрали по 400 балів. Вау! Можливо серед них наші майбутні лауреати Нобелівської премії. Чекайте на дзвінок: як тільки отримаємо результати з усіх предметів, запросимо вас для вручення премії від міста”, — розповів мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдарувань, заохочення за успіхи в навчанні та науковій діяльності реалізується Програма підтримки обдарованої молоді міста Львова, у межах якої передбачено відзначення грошовою винагородою у розмірі 5000 грн випускників закладів освіти Львова, які отримали 200 балів за результатами ЗНО з базової дисципліни, по 10 000 грн, які отримали 400 балів, і 20 000 грн, які отримали 600 балів.

Share.