П’ятниця, 30 Вересня

Сергія Сивоха звільнили з посади радника секретаря РНБО на громадських засадах

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Сергій Сивохо був звільнений із посади радника секретаря Ради національної безпеки та оборони України. Про це пише “Детектор медіа“, яке отримало офіційну відповідь від апарату РНБО.

“Станом на 24 березня 2020 року (дата направлення запиту. – Ред.) Сивохо не є радником секретаря Ради національної безпеки та оборони України на громадських засадах. Також інформуємо, що Ткаченко Максим Миколайович станом на 24.03.2020 не обіймає посаду радника секретаря РНБО України на громадських засадах”, – йдеться в повідомленні.

Причини звільнення в РНБО не назвали.

Сам Сивохо досить емоційно відреагував на звільнення, заявивши, що “клеркам з РНБО більше не цікава тема Донбасу”.

“На темі миру добре заходити в кабінети, а потім продавати країну і ховати голову в пісок під тиском активної меншості. РНБО з грізного і важливого органу перетворився на фікцію”, – написав Сивохо.

Нагадаємо, що 12 березня під час презентації Національної платформи єдності та примирення, яку представив радник секретаря СНБР Сергій Сивохо, трапилася бійка.

Пізніше правоохоронці затримали націоналістів, які влаштували бійку з Сивохом у КВЦ “Парковий” в Києві.

Після події Сивохо звинуватив націоналістів, які влаштували з ним бійку, в розпалюванні війни. Пізніше Сивохо опублікував відео з презентації Національної платформи єдності та примирення, яка відбулася 12 березня.

Максим Ткаченко був директором і співвласником ТОВ «Квартал-концерт» з групи «Квартал» і театрально-концертного агентства ТОВ «Нью Фрідом», до 2014 року керував компанією «Мастер-шоу» в Луганську, яка займалась організацією концертів та гастролів зірок естради; екскерівник компанії «Квартал-концерт». Він закінчив Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, а також Луганський національний університет Тараса Шевченка. На позачергових парламентських виборах 2019 року Максим Ткаченко пройшов до Верховної Ради за списками «Слуги народу».

Share.