Садовий звернувся до Саакашвілі, щоб Львів став пілотним містом для реформ

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Президент України призначив колишнього президента Грузії та колишнього керівника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ. Львів готовий стати пілотним майданчиком для тих реформ, які буде впроваджувати пан Міхеіл, стверджує мер Львова Андрій Садовий.

З відповідною ініціативою до Міхеіла Саакашвілі звернувся Андрій Садовий в прямому ефірі програми “Свобода слова”, пише 24 канал.

Садовий висловив подяку Саакашвілі за те, що той “погодився на цю посаду”.

“Якщо проаналізувати останні 20-25 років в пострадянському просторі, то де відбулися позитивні зміни в демократичних країнах – це країни Балтії та Грузія. Міхеїлу Саакашвілі це вдалося, незважаючи ні на що. І ми віримо, що будуть успіхи в України, і ми готові підставити плече.

Я розумію, що Саакашвілі буде займатися реформами у всій країні. Але, мабуть, буде стояти питання якогось пілотного майданчика. Львів готовий бути пілотним містом, де давайте відкатати ті чи інші успішні моделі, щоб потім їх можна було реалізовувати для всієї України”, – заявив Андрій Садовий.

Мер Львова додав, що він особисто давно знайомий з Міхеілом і між ними є зв’язок довіри, завдяки якій “можна зробити все можливе і навіть неможливе”.

Пана Садового підтримав і депутат та співак Святослав Вакарчук.

“Будь-який хороший мер мав би зробити так, щоб його місто було пілотним майданчиком. Вони всі (мери Львова, Києва та Дніпра) займаються своїми містами. І зараз, під час епідемії, ми бачимо як вони достатньо ефективно беруть на себе ту відповідальність, яку має брати на себе уряд”, – заявив Святослав Вакарчук.

Share.