Ринок на Володимира Великого знову закрили через порушення

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У четвер, 30 липня, відбулося засідання спеціальної міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому прийняли рішення про закриття ринку на вулиці Володимира Великого, 59 у Львові. Про це передає прес-служба Львівської міськради.

«Враховуючи лист Франківського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, щодо численних порушень зі сторони ТзОВ «Ринок “Біля Універмагу”» вул. Володимира Великого, 59в та в зв’язку з систематичними порушеннями карантинних та санітарних вимог заборонити діяльність з 31 липня», – зазначено в протоколі засідання міської комісії ТЕБ та НС.

У квітні цьому базару вже забороняли працювати через порушення норм карантину. Тоді директора ринку «Біля універмагу» суд оштрафували на 17 тис. грн. Згодом після усунення порушень його роботу дозволили відновити.

Усі ринки в місті від початку карантину повинні працювати за умови дотримання низки вимог щодо кількості відвідувачів, чистоти, використання засобів індивідуального захисту.

Міністерство охорони здоров’я України пом’якшило протиепідемічні норми роботи ринків під час карантину.

Головні вимоги:

  • допуск працівників на ринок після термоскринінгу;
  • на вході до ринку повинні бути облаштовані місця для обробки рук антисептиками;
  • 1 відвідувач на 10 квадратних метрів площі ринку;
  • допуск на ринок лише в захисній масці;
  • проведення дезінфекції поверхонь;
  • інформація про профілактику КОВІД-19 повинна бути розміщена на видних місцях.

Нагадаємо, в кінці травня керівника львівського ринку «Соціальний галицький ярмарок» на вул. Зубрівській оштрафували на 17 тис. грн через продаж продуктів без поліетиленового упакування.

Share.