Росіяни можуть планувати обстріл залізничної інфраструктури на заході України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає, що росія може планувати обстріл залізничної інфраструктури західних регіонів України.

У кількох проросійських Telegram-каналах, що здійснюють медіасупровід війни рф проти України, з’явилася інформація щодо отримання росіянами «повного і точного списку координат залізничних мостів Західної України». Водночас зазначають, що «мостоповалу быть».

Однак, як повідомляють у Центрі протидії дезінформації, відомості щодо місць розташування об’єктів залізничної інфраструктури України, зокрема щодо віадуків та мостів, ніколи не були державною таємницею та перебувають у вільному доступі.

Експерти Центру не виключають, що такі інформаційні вкиди можуть бути частиною ворожої інформаційно-психологічної операції, спрямованої на нагнітання панічних настроїв серед українців, що перебувають в західних регіонах.

Однак зважаючи на погрози щодо атак на натівські колони зі зброєю для України, не можна повністю виключати можливості реалізації такого плану.

Нагадаємо, 18 квітня відбулося чотири ракетних удари по Львову. Три – по об‘єкті військової інфраструктури. Один – по шиномонтажу. Кілька ракет влучили біля Головного залізничного вокзалу Львова, постраждалих серед пасажирів та залізничників немає.