Понеділок, 28 Листопада

Романтичний фільм-мюзикл «Гуцулка Ксеня» вийшов в онлайн-прокат

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

27 лютого на онлайн-платформі takflix.com розпочався онлайн-прокат музичного фільму «Гуцулка Ксеня» режисерки Олени Дем’яненко. Стрічку створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Про це повідомляє Держкіно.

Фільм доступний для перегляду на території України. Українська стримінгова платформа Takflix для легального перегляду нового вітчизняного кіно почала працювати 31 грудня 2019 року. Ціна онлайн-квитка — 50 гривень

Події фільму розгортаються у 1939 році. З Америки до Ворохти прибуває група американців із важливою місією – знайти наречену для молодого Яро. Батько юнака залишив заповіт, за яким Яро отримає у спадок мільйон доларів, якщо одружиться зі свідомою українкою.

За основу літературного сценарію фільму «Гуцулка Ксеня» взято лібрето однойменної оперети основоположника модерної української оперети Ярослава Барнича, творчість якого тривалий час в Україні була заборонена. Автором сценарію та режисером фільму є Олена Дем’яненко, продюсери – Дмитро Томашпольський та Олена Дем’яненко.

Оригінальний саундтрек до фільму написали та виконали фрік-кабаре Dakh Daughters. У фільмі також є сцена з виступом гурту «ДахаБраха», що став цьогорічним лауреатом Шевченківської премії у номінації «Музичне мистецтво».

Фільм доступний для перегляду на території України.