Ресторанам у Львові планують дозволити відкрити літні майданчики

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Львівським ресторанам із 12 травня можуть дозволити відкрити літні майданчики. Заклади повинні працювати за окремим протоколом і бути забезпечені масками, рукавичками та дезінфекторами.

Про це повідомив міський голова Андрій Садовий за підсумками наради з підприємцями, передає Твоє Місто.

«Опрацьовуємо пропозицію, щоб з 12 травня дозволити роботу літніх майданчиків. Будемо закликати уряд, щоб з 12 травня були послаблення для роботи різних закладів. Думаю, ресторанам було б логічно працювати на винос. Безперечно, буде питання безпеки, як організувати роботу, щоб і працівникам було безпечно. Люди будуть ходити туди, де буде безпечно», – повідомив мер Львова.

Ресторатори запропонували продовжити терміни функціонування літніх майданчиків, якщо сприятиме погода.

«Температурний скринінг має бути обов’язковим як для працівників, так і для клієнтів. Відвідувачів із температурою приймати не можна і порадити їм пройти експрес-тестування у найближчій поліклініці. Це обов’язково буде прописано у нашому протоколі», – зазначив Садовий.

Окремо також  обговорили роздачу меню: відмовитись від стандартного меню і зробити його безконтактним (онлайн, наклейка на столі чи одноразові).

Також під час розмови дійшли згоди, що на літніх майданчиках потрібно розставляти столики так, щоб люди дотримувались соціальної дистанції.

Share.