Понеділок, 27 Вересня

Ремонт Замарстинівської проведуть у березні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Тендер на ремонт вулиці та оновлення всіх комунікацій вже завершився. За інформацією системи електронних закупівель Prozorro, перемогу здобула компанія «Онур». Всі інші пропозиції відхилили через відсутність в учасників досвіду ремонту великих комунікацій.

Остаточний варіант переможця оголосять вже наприкінці січня, оскільки інші учасники до 28 січня мають право оскаржити рішення комісії. Якщо відповідних рішень не буде, угоду підпишуть наприкінці місяця.

Як розповів у коментарі Твоє Місто речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль, одразу після підписання угоди ремонт не розпочнуть, оскільки цьому передує ще ряд погоджень та дозволів, які мають узгодити. Для цього потрібен ще місяць часу. Якщо впродовж часу підписання не виникне додаткових проблем щодо документації, то ремонт розпочнуть вже на початку весни.

Щодо ціни, то стартова вартість ремонту становила 90 мільйонів гривень, а в процесі торгів ціну знизили на декілька мільйонів і кінцевий варіант становить 84,47 млн гривень.

Додамо, що кінцева дата виконання робіт – 31 серпня, 2019 року. Водночас Олексій Хміль зауважив, що реконструкцію планують провести всього за півроку – до серпня – цьогоріч. Раніше перше рішення тендеру оскаржували, тому старт ремонту анонсували на літо, 2018.

Як відомо, про вулиця Замарстинівська давно потребувала ремонту. Востаннє капітальний ремонт там проводився на початку 1970-х років. На початку серпня 2017 року йшлось про те, що ремонт розпочнуть восени, але тоді лише оголосили тендер. З початку грудня ділянку від вулиці Гайдамацької до вулиці Торф’яної закрили для проїзду; призупинили курсування трамваїв №4 та №5.

Share.