Четвер, 29 Вересня

Реконструкція вулиці Пекарської: першу частину готують до завершення

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові триває масштабна реконструкція вулиці Пекарської. Сьогодні ремонтні роботи зосереджені на всьому відрізку — від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців. Роботи проводить ТзОВ «Вельт Капітал», які займаються також реконструкцією вулиці Чернівецької, що веде до вокзалу.

Вартість робіт, відповідно до укладеного договору з переможцем тендеру, — 109,4 млн грн. Повністю реконструкція вулиці буде завершена у 2021 році.

Роботи розпочалися з 1 вересня на відрізку від вул. Мечникова до вул. Шімзерів. На цій ділянці поміняно всі комунікації і підрядник стелить бруківку, працюючи до пізнього вечора. Цю ділянку планують повністю завершити до кінця цього року.

Натомість на відрізку від вул. Шімзерів до вул. Тершаковців також триває заміна комунікацій і паралельно проводиться облаштування дорожнього одягу”, — повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Проектом реконструкції вул. Пекарської, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, капітальний ремонт світлофорного об’єкта.

А також заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку, умови безперешкодного і зручного пересування маломобільних груп населення. Влаштування благоустрою території.

Цікаво ще те, що місто планує оголосити конкурс на реконструкцію площі перед Медичним університетом, яка ще не ремонтувалась навіть з радянських часів.

Share.