Реконструкція вулиці Чернівецької обійдеться Львову понад 100 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

ЛКП «Львівавтодор» оголосив тендер на реконструкцію вулиці Чернівецької у Львові на відтинку від Городоцької до площі Двірцевої. Відповідні торги опублікували на сайті публічних закупівель Prozorro, передає Твоє Місто.

Згідно з технічним завданням, на вулиці зріжуть частину сухих дерев та чагарників, замінять комунікації та дорожнє покриття на асфальтоване, відремонтують тротуари, висадять багаторічні кущі та дерева, встановлять вуличні меблі, зупинки громадського транспорту, освітлення, дорожні знаки, світлофори та підземні контейнери для сміття.

Раніше у коментарі Tvoemisto.tv керівник ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олег Шмід розповів, що на Чернівецькій буде окрема смуга для громадського нерейкового транспорту в дві сторони і окрема для авто, теж у дві сторони. Між ними облаштують пішохідну алею. Велосипедисти будуть використовувати смуги громадського транспорту. З огляду на те, що на перехресті Городоцької і Чернівецької вже є кільце, проєкт передбачає перехрещення доріг за 70 метрів від перехрестя. Тут і розділятимуться потоки на громадський та інший транспорт. Це перехрещення регулюватимуть світлофором.

Підрядника мають визначити до кінця січня, а реконструювати вулицю – до кінця 2021 року. Очікувана вартість робіт становить понад 102,8 млн грн.

Нагадаємо, трамвайні колії на вулиці Чернівецькій ремонтували у 2017 році за 1,5 млн євро. Навесні цього року площу Двірцеву закрили на реконструкцію. Тут повністю змінили конфігурацію руху громадського транспорту й облаштували пішохідну алею. Відкрили першу частину площі та відновили рух трамваїв

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР