Понеділок, 11 Грудня

RegioJet відкриває сполучення із Закарпаття у Прагу! Квитки від 18.5€

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 15 квітня чеська транспортна компанія RegioJet почне виконувати регулярні комбіновані рейси (автобус+потяг) із українських міст Ужгород та Мукачево у Прагу! Про це пише lowcost.com.ua.

Рейси здійснюватимуться двічі на день автобусами партнерських транспортних організацій із Мукачева й Ужгорода через Михайлівці з однією пересадкою Кошице, де ви зробите пересадку на потяг RegioJet, який відвезе вас у столицю Чехії – Прагу.

Квитки в один бік коштують від 18.5€ вже є у продажу на офіційному сайті РегіоДжетПодорож у спальному вагоні коштує від 22.1€. За квиток на автобус із Україні до Михайлівців або Кошице ви заплатите однакову ціну – 5€!

Автобусом з Мукачева і Ужгорода до Кошице:

  • Сполучення між Україною і Словаччиною забезпечують партнерські перевізники «Закарпатєвролінії» і SANYTOUR.
  • Знайти партнерські автобуси просто – вони позначені виразною табличкою з вказаним напрямком і логотипом RegioJet збоку.
  • З Мукачева автобус відправлється від  торгового центру «Епіцентр К», а з Ужгорода – з зупинки біля залізничного вокзалу.
  • Тривалість подорожі Мукачево – Кошице становить 3 год. 30 хв., з Ужгорода до Кошице ви доїдете за 2 год. 10 хв.
  • В словацькому місті Кошице вийдете на автовокзалі, який розташований прямо біля залізничного вокзалу.
  • На борту автобусів є Wi-Fi протягом усього часу шляху. На борту автобуса обслуговує стюардеса, до ваших послуг буфет.
  • Детальніше у розкладі рух автобусів.

Потягом RegioJet з Кошице до Праги:

Де придбати:

Квиток можна купити на офіційному сайті RegioJet або безпосередньо в автобусі. Також можна скористатися мобільним застосунком РегіоДжет або точкою продажу RegioJet чи STUDENT AGENCY, а у разі потреби — послугами договірного продавця.

Насолодіться подорожжю поїздом RegioJet!

RegioJet – це чеська транспортна компанія яка була занована у 2009 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Брно.

Жовті потяги RegioJet — це подорож з підвищеним комфортом за чудовими цінами. Виберіть вид бортового сервісу, який ви потребуєте, і відпочивайте, розважайтеся або працюйте. Професійний персонал подбає про вас від початку подорожі аж до місця призначення.
Рекомендуємо подорожувати в Чехію спальним вагоном! Увечері відправляєтесь із Кошице, а рано вранці ви вже у Празі. Сніданок входить у вартість квитка!

Карта маршрутів RegioJet (інтерактивна):

Приклад бронювання подорожі Ужгород – Прага на сайті RegioJet:

Приклад бронювання автобусних квитків Ужгород – Кошице: