Рамзан Кадиров закликав Зеленського вибачитись за старе відео

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Призначений Москвою президент Чечні Рамзан Кадиров звернувся до президента України Володимира Зеленського із закликом вибачитися за відео “Кварталу 95”, яке його образило його почуття. Про це Кадиров написав у своєму Телеграмі.

У червні український журналіст Дмитро Гордон опублікував у YouTube частину інтерв’ю із Зеленським за 2018 рік. У ньому Зеленський вибачається перед мусульманами за своїх колег, які показали нарізку відео з Кадировим, що плaче, в шоу “Кварталу 95” (ідеться про оригінал відео ще за 2014 рік).

Кадиров опублікував цю частину відео з інтерв’ю дворічної давнини і промовив, що в ньому Зеленський намагається уникнути прямих вибачень перед ним.

“Колись я знав Зеленського як людину, яка, визнавши свою прoвину, мала честь вибачитися. Це було гідно чоловіка. Але тільки навіщо тепер, після прийнятих вибачень, намагатися зобразити із себе щось, викручуватися, крутити, намагатися підняти себе? Тепер же Ви, отримавши повноваження президента України, кожен раз вигадуєте нові версії вибaчень.

Вам доведеться твердо визначитися зі своєю позицією і підтвердити свої вибачення. Якщо ж ні, то Вам доведеться відповісти переді мною не як перед главою республіки, а як перед сином першого президента Чеченської Республіки, героя Росії Ахмата-Хаджі Кадирова, пам’ять якого Ви образили!

Я син зaгиблого отця, піхотинець великого лідера Володимира Путіна, захисник свого народу. Виберіть і Ви, Володимире Олександровичу, найбільш підходящий для себе статус, визначтеся, нарешті, з тим, хто Ви є. Ви нeчесні і виверткі не тільки в своїх словах, але і в передвиборних обіцянках. Обіцяли покласти край вiйні, але продовжуєте справу свого попередника Порошенка”.

Також Кадиров закликав Зеленського зателефонувати Путіну і пообіцяти закінчити “з цією громадянською вiйною на сході”.

Він вважає, що гарант Конституції України “повинен зробити перший крок”.

Нагадаємо, у 2014 році в ефірі програми “Студії Квартал 95” на одному з українських телеканалів показали жартівливий ролик, на якому Кадиров нібито плаче через пам’ятник Леніну, який звалили. Насправді ж на відео Кадиров плaкaв під час мoлитви.

Share.